aleo-vera

Crocus Aloe Vera Özlü Nemlendirici Kremin Faydaları Nelerdir ?

Aloe Vera özlü nemlendirici krem, cildinizdeki kuruluğa, kırışıklıklara, lekelere, sivilcelere, yanıklara iyi gelir.Sedef hastalığının başlangıcında etkili olabilir.Artrit romatizma ağrılarını hafifletebilir. Egzemaya ( yağli egzema hariç) iyi gelir. Böcek sokmalarında cildi temizler ve ısırılan bölgeyi rahatlatır. Güneş kremi ve sonrası bakım kremi , pişik kremi veya saçlara jöle olarak kullanılabilir. Aloe vera, saçlarin parlak olmasını ve sağlıklı uzamasını sağlar. Antioksidandir. Çok eski çağlardan beri akne tedavisinde de dezenfektan olarak kullanılmiştir.Cilt hücrelerini ve dokusunu güçlendirir. Cildi nemlendirirken aynı zamanda mineral ve vitamin sağlar.

İçeriğinde neler var ?

Aloe Vera özlü nemlendirici krem, Aloe Vera özütü ve jeli ,soğuk sıkım zeytinyağı, susamyağı, cevizyağı, bademyağı, balmumu,E vitamini, eser miktarda koruyucu olarak boraks ( bir çeşit mineral tuz) ve menekşe esansı içerir.

Nasıl kullanmalı ?

Aloe Vera özlü nemlendirici kremi ne zaman isterseniz, hangi bölgenize isterseniz sürebilirsiniz.Cildiniz sizinle konuşacaktır, onu dinleyiniz ve kullanım kararınızı ona göre veriniz. Sonuçta herkesin cildi kendine özeldir. Güneş kremi olarak da rahatlıkla kullanılabilir. Bizler son 17 yıldır hiç güneş yağı almadık.Sahilde iseniz 20 dakikada bir yenilemenizi öneririm.Beyaz tenli iseniz 12-14.00 arası güneşe çıkmamanız gerektiğini hatırlatmak isterim.

Nasıl saklamalı ?

CrocuS Aloe Vera özlü nemlendirici krem koruyucu madde içermediğinden, ömrünün uzun olması için buzdolabında ya da serin bir yerde saklanmalıdır.

Share

4 Responses

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *