gelincik_01

Gelincik özlü kremim senenin belirli zamanlarında yaptığım özel kremlerimlerimden biridir. Gelincikleri, çevremizden ve egzoz gazına uzak bölgelerden toplamaya özen gösteriyoruz.Ailece yaptığımız bisiklet gezileri gelincik zamanı daha da eğlenceli bir hale geliyor. Ütü etkili bu kremim Japonya da bile severek kullanılıyor ve artık 4. zafer yılı !

IMG_0816

Crocus Gelincik Özlü Nemlendirici Kremin Faydaları Nelerdir ?

Gelincik, haşhaş grubunda olduğu için cildinizi ve ruhunuzu sakinleştirir. Kırışıklık açıcı olduğundan ütü etkisi yapar.

İçeriğinde neler var ?

Gelincik özlü nemlendirici krem, soğuk sıkım zeytinyağı, gelincik özütü, gelincik yağı, susam yağı, ceviz yağı, E vitamini, Solgar Coq10, balmumu,melissa esansı ve eser miktarda koruyucu olarak boraks (bir çeşit mineral tuz) içerir.

Nasıl kullanmalı ?

Gelincik özlü nemlendirici kremi ne zaman isterseniz, hangi bölgenize isterseniz sürebilirsiniz. Cildiniz sizinle konuşacaktır, onu dinleyiniz ve kullanım kararınızı ona göre veriniz. Sonuçta herkesin cildi kendine özeldir. Güneş kremi olarak da rahatlıkla kullanılabilir. Bizler son 17 yıldır hiç güneş yağı almadık.Sahilde iseniz 20 dakikada bir yenilemenizi öneririm.Beyaz tenli iseniz 12-14.00 arası güneşe çıkmamanız gerektiğini hatırlatmak isterim.

Nasıl saklamalı ?

CrocuS Gelincik özlü nemlendirici krem koruyucu madde içermediğinden, ömrünün uzun olması için buzdolabında ya da serin bir yerde saklanmalıdır.

Share

2 Responses

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *