Kurtbağrı Özlü Nemlendirici Krem

CrocuS Kurtbağrı Özlü Nemlendirici Krem, çok kuru ve olgun ciltler için birebir. Gül ve toprak kokulu has kremlerimdendir. Kırışıksavar, yumuşaklık, nemlilik verir, üstüne sadece koklayarak bile olsa günlük aromaterapi seansınız tamam ! Hem cildinize hem ruhunuza ihtiyacı olan herşeyi verir. İstediğiniz heryerinize, istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Lekelerde de etkilidir hem de güneşli günlerde dolaşırken bile !

Baharda bahçede en güzel kokan , beyaz mı beyaz çiçekler açan, ( Krem rengi de olabilir, malum renk körüyüm !) bizim, İstanbulda istasyon ağacı dediğimiz ağacım. Zaman zaman mürvere çok benzettiğim ağacımız. Merak edip de araştırdırdığımda isminin kurtbağrı olduğunu öğrendiğim, yabancı misafirlerim geldiğinde Avrupa da hep çit olarak kullanılır dedikleri bizim özgür ruhlu kurtbağrı ağacımız. Eski eczacılık kitaplarına baktığımda, kuru ciltler için birebir olduğunu öğrendiğim, üst solunum yollarına iyi gelen etkileri olduğunu okuduğum, çiçeği ayrı, yaprağı ayrı, meyveleri ayrı güzel ve şifalı olan caanım kurtbağrı ağacımız. Bana fısıldadığı açık : " Krem yap Çiğdem, krem yaaap !"

İçeriğinde neler var ?

CrocuS Kurtbağrı Özlü Nemlendirici Krem, kurtbağrı özütü, soğuk sıkım zeytinyağı, susamyağı, cevizyağı, bademyağı, balmumu, E vitamini, Solgar CoQ 10 , gül esansı ve eser miktarda koruyucu olarak boraks (bir çeşit mineral tuz) içerir.

Nasıl saklamalı ?

CrocuS Kurtbağrı özlü nemlendirici krem, koruyucu madde içermediğinden, ömrünün uzun olması için buzdolabında ya da serin bir yerde saklanmalıdır.

Share

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *