ölmez

Crocus Ölmez Otu Özlü Nemlendirici Kremin Faydaları Nelerdir ?

Ölmez otu (Altın Otu), adlandırıldığı gibi, düzenli kullanıldığında cildimize de ölümsüzlük vaad eder.Cildinizdeki kuruluğa, kırışıklıklara, lekelere, yanıklara , egzemaya ( yağlı egzema hariç) iyi gelir. Güneş kremi olarak ve sonrası bakım kremi olarak kullanılabilir. Pişik kremi veya saçlara jole olarak kullanılabilir. Antioksidandir. Ölmezotu, içeriğindeki doğal “C” vitamini sayesinde cilde ışıltı verir ve toparlanmayı sağlar.Nedendir bilinmez ölmezotlu kremim – 40 yaş kullanıcı grubuna ve yağlı ciltli kullanıcılarıma özellikle iyi gelmektedir.

İçeriğinde neler var ?

Ölmez Otu özlü nemlendirici krem, soğuk sıkım zeytinyağı, susamyağı, cevizyağı, bademyağı, balmumu, E vitamini ve eser miktarda koruyucu olarak boraks (bir çeşit mineral tuz) içerir.

Nasıl kullanmalı ?

Ölmez Otu özlü nemlendirici kremi ne zaman isterseniz, hangi bölgenize isterseniz sürebilirsiniz.Cildiniz sizinle konuşacaktır, onu dinleyiniz ve kullanım kararınızı ona göre veriniz. Sonuçta herkesin cildi kendine özeldir. Güneş kremi olarak da rahatlıkla kullanılabilir. Bizler 2001 yılından bu güne hiç güneş yağı almadık.Sahilde iseniz 20 dakikada bir yenilemenizi öneririm.Beyaz tenli iseniz 12-14.00 arası güneşe çıkmamanız gerektiğini hatırlatmak isterim.

Nasıl saklamalı ?

CrocuS Ölmez Otu özlü nemlendirici krem koruyucu madde içermediğinden, ömrünün uzun olması için buzdolabında ya da serin bir yerde saklanmalıdır.

Share

5 Responses

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *